Kariéra

G.BENEDIKT GROUP přijme nové pracovníky do svých závodů v Loučkách a ve Dvorech

Personální oddělení: prace@gbkv.cz, telefon 353406231 / 724984890

G.BENEDIKT Karlovy Vary – Dvory

manuální a dělnické profese

Provozní zámečník
pracovní náplň: vyhledávání závad a stanovování technologie oprav, provádění údržbářských a opravárenských prací, provádění běžných, středních a generálních oprav strojů a zařízení, provádění revizí strojů a zařízení, provádění funkčních zkoušek
zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, závodní stravování – oběd za 10,- možnost zakoupení výrobků se slevou v podnikové prodejně
plat: výdělek 28000,- až 30000,- Kč
Instalatér - topenář
plat: 28000,- až 30000,- Kč
Seřizovač – Seřizovač tlakového lití - seřizování hydraulických lisů na výrobu porcelánu. Zkušenost práce s hydraulikou nutná.
Požadujeme technické vzdělání: zámečník, mechanik strojů apod
Dvousměnný provoz
Mzda 28500,- Kč
Mistr údržby - Profese vyžaduje fyzickou zdatnost.
Požadujeme:
  • úplné střední vzdělání s maturitou v oborou strojírenství
  • Zkušenosti s vedením kolektivu zaměstnanců
  • Samostatnost, časová flexibilita
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Svářečský průkaz je výhodou
Mzda 35000,- až 40000,- Kč
Malířka porcelánu - hledáme zkušenou malířku porcelánu. Jedná se o úkolovou práci, výše mzdy je závislá na šikovnosti.
Mzda může dosáhnout až 35000,- hrubého
Natláčeč pecních vozů - Jedná se o práci v nepřetržitém provozu, 7 dní v týdnu podle harmonogramu směn.
S ohledem na fyzickou náročnost je tato práce vhodná pouze pro muže.
Nabízíme mzdu včetně příplatků cca 30000,- Kč.
pro závod v Karlových Varech – Dvory hledáme pracovníky na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE
na pozice „dělník ve výrobě“ ve směnném provozu. Jedná se o 12ti hodinové směny denní a noční,
krátký – dlouhý týden.
Práce je vhodná pouze pro zletilé zájemce (studenti, ostatní).
Nabízíme mzdu 140,- Kč / hod. plus příplatky za odpolední a noční směny.
Nástup: začátek července 2024
Délka trvání pracovního poměru na DPP cca 3 měsíce.